DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kapely

 
                                                                                     

   PŘEDSTAVUJEME KAPELKY NA LETOŠEK      
 
Dnes již legendární pražská kapela ECHT! dovršila v roce 2018 třicet let své činnosti. Byla založena na jaře roku 1988 Karlem Malíkem a partou kamarádů navštěvujících proslulou košířskou restauraci Klamovka, zvanou „Klampáč“, známou jako jakýsi tehdejší azyl pražského undrergroundu.
 
 
 
 
 
 
 DUSOT DUSÍCÍCH SE KRÁLÍKŮ  - 
 
Zavřete oči, a stále je uvidíte. Tu jejich lehkost a eleganci. Dokonce je i uslyšíte, slyšíte ten dusot? Ty pravidelné údery. Všechno se stane tak rychle, tak nečekaně.
 
 
 
 
Pirates of the Pubs  -   https://bandzone.cz/piratesofthepubs
 
Kapela, která byla inspirována irskými lidovými písněmi a trochu také tvorbou kapel Scrum, Dropkick Murphys, The Real McKenzies nebo třeba Flogging Molly, byla založena v roce 2012. Stovky litrů rumu při desítkách odehraných koncertů se podepsalo na tvorbě i sestavě kapely a jak to všechno bylo, si už nikdo z nás nepamatuje…
 
 
 

 

 ŽLUTÝ FIJALKY -    http://bandzone.cz/zlutyfijalky

Kapela z nejkapelovatějších hrající aggro rock až punk. Nenechte se zmást fotkou! Takhle opravdu nevystupují, to byli zrovna na recepci na hradě ... Samo sebou, že jestě za Havla, teď už by tam nešli!!! :o)

 
 

 
 
 
Aaron Brooks -
Aaron Brooks,  zpěvák z hvězdné kapely Simeon soul charger, která zahrála na Bernfestu v roce 2015, se vrací se svým sólovým projektem a novou kapelou, s níž zahraje skladby nejen ze své poslední desky Homunculus.
 
 
 
 
Reverend Putič   ....................
Překvapení z Písku!! :o)
 
 
 
 
 
 
Druhá Vlna -   https://bandzone.cz/_107235
Neustálé změny v sestavě, vždy velmi nečekané, v bývalé kapele Deerce zapříčinily vznik kapely nové - Druhá Vlna, která brouzdá ve folk-rock-beatových vlnách. S příchodem nových muzikantů je tato kapela obohacena o nástroje i hlasy, nemluvě o nových nápadech a chutí tvořit..
 
 
 
Pasiáns   -https://bandzone.cz/kapelapasians

Blues-rocková kapela z Jindřichohradecka. Na hudebním poli se poprvé objevili v únoru 2016. Nebrání se country-rocku, ani jižanskému rocku.

 
 
 
 
Řekli o sobě - Vznikli jsme v roce 2017 v Táboře, ale kamarádi jsme už dost dlouho. Hrajeme to co nás baví, takže v naší tvorbě se objevuje  hard rock, grunge, punk, rockabilly reggae, funkie, ale jen tak trochu pro chuť. V podstatě  jsme pořád takovej obyčejnej bigbítek.
 
 
 
 
 
Je nás pět a jmenujeme se Utíkej!. Kapela vznikla v létě 2019. Osud svedl dohromady lidi, kteří za sebou mají různé hudební formace a posbírali zkušenosti z podií a kapelního života. Náš styl není nikterak vymezený, ačkoli ho označujeme jako punk-rock, který je nám nejblíže.
 
 
 
 
Příjemně namíchaný koktejl rocku, blues, šansonu okořeněný punkem, který si můžete vychutnat v klidu na gauči, nebo si pořádně zatrsat. Za mikrofonem stojí jedna žena, která předává své texty plné hloubek, jinotajů a hravostí.
 
 
 
 
Jakofakt?   -   https://bandzone.cz/jakofakt

Jakofakt? je folk-punková kapela z Písku, hrající vlastní českou tvorbu. Tuhle partu tvoří lidé, kteří jsou z různých hudebních žánrů a mají už něco za sebou :-)

 
 
 
ZVA 12 - 28 Band -

ZVA 12-28 je zvolenská kapela, která čerpá z klasické středoevropské blues-rockové hudby, ale vymyká se jejím měřítkům. Texty této kapely jsou známé svou originalitou, humorem a ironií, které vycházející z každodenních příhod.

 

 
 
 
Cook - a - Hoop   .................
 
............................................................
 
 
Molotov Párty   -   https://bandzone.cz/molotovparty
 
 
 
Morek   -      https://bandzone.cz/morek
Hrajem svoje věci přesně tak,  jak je chceme hrát.